Filter

TAHE PURENESS Program ANTI-ACNÉ


S esenciálnym olejom z čajovníka.

Čajovníkový olej je destilovaný z listov stromu Melaleuca Alternifolia, ktorý rastie v Austrálii až do výšky 5 metrov. Domorodci používali tento olej v starostlivosti o telo po storočia pre svoje antibakteriálne, protiplesňové, liečiace a zjemňovacie vlastnosti. Je to perfektná ingrediencia na riešenie aknóznej pleti.

 

Zdravá a prekrásna pleť začína s denným čistením. Znečistenie v atmosfére a iné externé faktory ako sú stress, pot a zbytky makeupu môžu niekedy zabrániť pokožke aby vyzerala tak zdravo ako by mohla. Iba pár minút na konci každého dňa venovaných čistiacej rutine sú základom pre hygienu aj pre udržanie rozžiarenej pleti.

 

1.VYČISTITE

Aplikujte Pureness Cleansing Gel, detoxifikačný a čistiaci, neabrazívny gel s antiseptickými a protizápalovými vlastnosťami a fytoaktívnymi agentami pre hĺbkové čistenie pleti. Opláchnite teplou vodou a jemne osušte.

 

2.NATÓNUJTE

Aplikujte Pureness Balancing Lotion, jemné čistiace a rovnovážne lotion pre kombinovanú a mastnú pleť s fytoaktívnym regulátorom mastenia pleti, keratolytikmi , antiseptickými a protizápalovými agentami. Použite bavlnené odličovacie tampóny pre poutieranie celej tváre, vyhnite sa očiam a perám.

 

3.HYDRATUJTE

Aplikujte Pureness Gel Cream, ľahko absorbujúci  sa, na zvlhčenie, opravu a odstránenie lesku pleti. Spojuje fytoaktívne agenty s najnovšom biotechnológiou na kontrolu a opravu pokožky, ktorá trpí akné alebo zvýšeným mastením.