Filter

V tejto kategórii nájdete produkty na farbenie - profesionálne aj na doma, produkty na zosvetľovanie (melírovanie) vlasov aj celý rozsah peroxidov od 3-12% a tiež aj produkty na trvalú. Nájdete u nás aj úžasné farebné regeneračné masky TAHE Ionic s ph3,5 . Pomôcky na farbenie (štetce, misky, váhy, vzorkovníky atď) nájdete v kategórii kadernícke pomôcky. Využite naše nové jedinečné parametrické vyhľadávanie a vyberte si presne to čo potrebujete.

FARBA PRE VÁS

Ktorá farba je pre mňa najvhodnejšia? Odpovedi na túto otázku predchádzka otázka či ste profesionálna kaderníčka/kaderník alebo nie. Farby, peroxidy a melíry sú technické chemické produkty a neodbornou manipuláciou s profesionálnymi produktami by ste si mohli privodiť ujmu na zdraví. Pre profesionálnych kaderníkov máme profesionálne farby od značiek Matrix, Schwarzkopf a TAHE.

Ktorá je ale najlepšia? Na trhu je dnes nepreberné množstvo výrobcov farieb na vlasy. Všetci asi vedia nafarbiť vlas. Ale vedia všetci aj vlas ozdraviť, hydratovať, vyživiť a dodať mu zrkadlový lesk? My doporučujeme profesionálne farby TAHE Lumiére s úžasným zložením. Bezamoniakové farby TAHE Botanic obsahujú okrem veľkého množstva rastlinných prísad aj materské rastlinné bunky. Presvedčte sa sami.

Pre domáce farbenie máme už predpripravené balíčky BLUMIN Colour Kit kde nájdete farbu, peroxid, šampón, masku, rukavice aj tubu na zmiešanie farby s peroxidom.

A ako je to s peroxidmi? Doporučujeme si k farbe vybrať peroxid od rovnakého výrobcu. Napríklad peroxidy (oxidanty) od firmy TAHE obsahujú v sebe aj keratín a dokonca developer pre bezamoniakové farby TAHE obsahuje aj arganový olej. A to je už aká paráda :-)

Melíry máme tiež viacero na výber. Pozrite si špeciálne bezamoniakový melír od TAHE, ktorý obsahuje aj arganový olej. Dosiahnete krásne hydratované a ozdravené vlasy aj po melírovaní. Toto nie je štandartom u iných výrobcov.

Ak nechcete farbiť oxidačnými farbami, máme pre vás aj farebné regeneračné masky, prečítajte si viacero možných spôsobom použitia TAHE Energy, TAHE Revival a TAHE Ionic by Lumiére.

STAROSTLIVOSŤ O FARBENÉ VLASY

O farbené vlasy sa treba starať nielen aby Vám farba vo vlasoch vydržala ideálne až do ďalšieho farbenia, ale aby vlasy boli správne hydratované a vyživené a lesk vo vlasoch bol na takej úrovni ako po farbení. Vyberte si z nášho sortimentu pre farbené vlasy. Napríklad Lumiére ampulky od TAHE. Špeciálne pre blond vlasy potrebujete produkty na potlačenie žltého nádychu.

VEĽKOOBCHOD

Ste kaderník, kaderníčka, kozmetička alebo obchodný partner, ktorý chce naše produkty predávať ďalším zákazníkom? Zaregistrujte sa ako firma, vyplňte IČO a kontaktujte nás. Pridelíme vám salónové (dealerské) ceny.

ĎALŠIE INFO

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať cez chat okienko na spodku strany.

  • - 4 %

Zľava 4 %

Wella Blondor Multi Blonde powder 800 g zosvetľujúci prášok

momentálne nedostupné

26,40 EUR 27,60 EUR 22,00 EUR (bez DPH)

TAHE SILVER BLOND BLEACH 500g -melír

skladom

24 EUR 20 EUR (bez DPH)

TAHE Summer Sun light sun reflections 180ml

skladom

29,90 EUR 24,92 EUR (bez DPH)

TAHE BOTANIC-10 VOL.PEROXIDE 3% 90ml

momentálne nedostupné

2,80 EUR 2,33 EUR (bez DPH)

TAHE BOTANIC-20 VOL.PEROXIDE 6% 90ml

momentálne nedostupné

2,80 EUR 2,33 EUR (bez DPH)

TAHE BOTANIC-30 VOL.PEROXIDE 9% 90ml

momentálne nedostupné

2,80 EUR 2,33 EUR (bez DPH)

TAHE BOTANIC-40 VOL.PEROXIDE 12% 90ml

momentálne nedostupné

2,80 EUR 2,33 EUR (bez DPH)

  • Počet na stránku:
  • 15
  • 30
  • 45

Strana 1 z 14    Celkom 198 záznamov