Filter

Kondicionéry na vlasy dopĺňajú starostlivosť o vlasy a sú na prvom mieste v pravidelnej starostlivosti o vlasy. Doplnia každodennú výživu vlasov, hydratujú presne podľa typu a stavu vašich vlasov a ochránia ho do nasledujúceho umytia. Existuje viacero druhov kondicionérov na vlasy. Prečo? Tak ako vlasy nemá každý rovnaké, ani stav, farba a kondícia vlasov nie je rovnaká.

KONDICIONÉR NA VLASY PRE VÁS

V našej ponuke profesionálnych kondicionérov na vlasy nájdete nielen kondicionéry pre blond, jemné, suché veľmi suhé a narušené ale aj na vypadávajúce vlasy. Na rozdiel od produktov, ktoré môžete nájsť v drogériách, majú profesionálne vlasové produkty vysoký obsah výživných látok, špeciálne keratín, argánový olej, oleje z jadierok vybraných rastlín a niektoré dokonca aj aktívne rastlinné materské bunky. Nájdete u nás aj obľúbený gold kondicionér. Novinkou sú aj špeciálne dvojzložkové 2fázové BIOFLUID kondicionéry od TAHE. Pozrite si aj výhodnú ponuku kozmetických sád. V našej ponuke nájdete aj kondicionéry pre Vaše deti. Využite naše jedinečné parametrické vyhľadávanie pre výber najvhodnejšieho produktu pre Vás. Vyberte si podľa názvu produktového radu, typu produktu, konzistencie, typu vlasov, aj finálneho vzhľadu. Pre lepší výsledok nanášajte kondicionér na šampónom umyté ručníkom vysušené vlasy. Naneste do končekov a stredných dĺžok, nechajte pôsobiť 2-3 minúty a opláchnite. Ideálne je používať kondicionér 1x do týždňa, striedať používanie s maskou alebo iným produktom neoplachovacej starostlivosti. Pre hĺbkovú výživu vlasov použite masky na vlasy a/alebo produkty neoplachovacej starostlivosti.

DOPLŇUJÚCE PRODUKTY

Pred použitím kondicionéru doporučujeme vlasy umyť 2x šampónom, vlasy vysušiť ručníkom potom aplikovať kondicionér a nechať niekoľko minút pôsobiť, dopre opláchnuť, ručníkom vysušiť a aplikovať neoplachujúciu starostlivosť vo forme rôznych olejíčkov a výživných ampuliek  a stylingové produkty. Vačšina produktov, ktoré obsahujú keratín, je aktivovaná teplom, takže po aplikovaní výživy je vhodné vlasy vysušiť teplom a naštýlovať podľa potreby.

VÝROBCOVIA

Dodávame produkty rôznych výrobcov ale doporučujeme hlavne produkty od španielského výrobcu TAHE, s ktorými máme veľké a osobné skúsenosti.

VEĽKOOBCHOD

Ste kaderník, kaderníčka, kozmetička alebo obchodný partner, ktorý chce naše produkty predávať ďalším zákazníkom? Zaregistrujte sa ako firma, vyplňte IČO a kontaktujte nás. Pridelíme vám salónové (dealerské) ceny.

ĎALŠIE INFO

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať cez chat okienko na spodku strany.

Sú aplikované tieto filtre: výrobca TAHE

  • Počet na stránku:
  • 15
  • 30
  • 45

Strana 1 z 1    Celkom 4 záznamov