Filter

Oleje na vlasy pre hĺbkovú starostlivosť o vlasy. Pre výsledky ktoré vydržia dlhšie ako jedno umytie potrebujete doplniť hĺbkovú starostlivosť, ktorá sa dostane nielen na povrch vlasu, ale aj do jeho vnútra. Oleje dokážu váš vlas nielen hĺbkovo vyživiť ale aj rozjasniť a vyhladiť.

OLEJ NA VLASY PRE VÁS

Vzácne oleje zažívajú teraz boom a sú veľmi obľúbené medzi zákazníčkami. Neni to však úplná novinka, rôzne olejíčky používali ľudia už v staroveku.V našej ponuke nájdete produkty s argánovým olejom, tekutým zlatom - zmesou vzácnych olejov, makadamiovým olejom, ricínovým, jojobovým a ľanovým olejom aj olejom z pšeničných klíčkov a iné. Väčšina z nich slúži na hydrátaciu a regeneráciu suchých a poškodených vlasov a lámavých končekov.

DOPLŇUJÚCE PRODUKTY

Pred použitím olejíčka na vlasy doporučujeme vlasy umyť 2x šampónom, vlasy vysušiť ručníkom potom aplikovať kondicionér alebo masku a nechať niekoľko minút pôsobiť, dopre opláchnuť, ručníkom vysušiť a aplikovať neoplachujúciu starostlivosť vo forme rôznych olejíčkov a výživných ampuliek  a stylingové produkty. Vačšina produktov, ktoré obsahujú keratín, je aktivovaná teplom, takže po aplikovaní výživy je vhodné vlasy vysušiť teplom a naštýlovať podľa potreby.

VÝROBCOVIA

Dodávame produkty rôznych výrobcov ale doporučujeme hlavne produkty od španielského výrobcu TAHE, s ktorými máme veľké a osobné skúsenosti.

VEĽKOOBCHOD

Ste kaderník, kaderníčka, kozmetička alebo obchodný partner, ktorý chce naše produkty predávať ďalším zákazníkom? Zaregistrujte sa ako firma, vyplňte IČO a kontaktujte nás. Pridelíme vám salónové (dealerské) ceny.

ĎALŠIE INFO

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať cez chat okienko na spodku strany.

  • - 26 %

Zľava 26 %

BK Brazil Keratin Ricinus Protective Oil 100ml ricínový ochranný olej

momentálne nedostupné

4,88 EUR 6,60 EUR 4,07 EUR (bez DPH)

  • - 19 %

Zľava 19 %

  • - 36 %

Zľava 36 %

BK Brazil Keratin Argan oil 100 ml Argánový olej 100%

momentálne nedostupné

11,19 EUR 17,46 EUR 9,33 EUR (bez DPH)

  • Novinka

BOCARE Macadamia OIL makadamiový olej 10ml

skladom

3,80 EUR 3,17 EUR (bez DPH)

  • Počet na stránku:
  • 15
  • 30
  • 45

Strana 1 z 1    Celkom 8 záznamov