Filter

Šampón na vlasy je prípravok na mytie vlasov. Zbaví vás nielen nečistoty vo vlasoch, ale odstráni aj zbytky stylingu a niektoré aj doplnia chýbajúcu výživu a hydratáciu. Existuje viacero druhov šampónov. Prečo? Tak ako vlasy nemá každý rovnaké, ani stav, farba a kondícia vlasov nie je rovnaká.

ŠAMPÓN PRE VÁS

V našej ponuke profesionálnych šampónov nájdete nielen šampóny pre farbené, kučeravé, mastné, vypadávajúce, nepoddajné, suché, veľmi suché a narušené vlasy ale aj vlasy s lupinami a silver šampóny pre blond a šedivé vlasy. Na rozdiel od produktov, ktoré môžete nájsť v drogériách, majú profesionálne vlasové produkty vysoký obsah výživných látok, špeciálne keratín, argánový olej, oleje z jadierok vybraných rastlín a niektoré dokonca aj aktívne rastlinné materské bunky. Zaujímavé sú aj gold šampóny. Máme šampóny aj pre deti a mužov. Novinkou pre deti je aj šampón na detské vlásky a sensitívnu pokožku lekárenskej kozmetiky Th Pharma. Pozrite si aj výhodnú ponuku kozmetických sád.Využite naše jedinečné parametrické vyhľadávanie pre výber najvhodnejšieho produktu pre Vás. Vyberte si podľa názvu produktového radu, typu produktu, konzistencie, typu vlasov, aj finálneho vzhľadu. Vyberte si z aj z celej škály veľkostí od tých najmenších kabelkových až po veľké litrové šampóny. Doprajte si aj vy krásne, lesklé a zdravé vlasy, ktoré vám zvýšia sebavedomie a hrdosť.

DOPLŇUJÚCE PRODUKTY

Po umytí vlasov šampónom doporučujeme vlasom dodať ďalšiu výživu prostredníctvom vlasovej masky, 2fázového kondicionéru, rôznych olejíčkov a výživných ampuliek a nakoniec upraviť stylingovými produktami. Vačšina produktov, ktoré obsahujú keratín, je aktivovaná teplom, takže po aplikovaní výživy je vhodné vlasy vysušiť teplom a naštýlovať podľa potreby.

VÝROBCOVIA

Dodávame produkty rôznych výrobcov ale doporučujeme hlavne produkty od španielského výrobcu TAHE, s ktorými máme veľké a osobné skúsenosti.

VEĽKOOBCHOD

Ste kaderník, kaderníčka, kozmetička alebo obchodný partner, ktorý chce naše produkty predávať ďalším zákazníkom? Zaregistrujte sa ako firma, vyplňte IČO a kontaktujte nás. Pridelíme vám salónové (dealerské) ceny.

ĎALŠIE INFO

Pozrite si aj šampóny na telo (sprchové gély, gélové šampóny) . Ak máte akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať cez chat okienko na spodku strany.

  • - 45 %

Zľava 45 %

BK Brazil Keratin Clarifying Shampoo 500ml čistiaci šampón

momentálne nedostupné

8,49 EUR 15,29 EUR 7,08 EUR (bez DPH)

  • - 35 %

Zľava 35 %

BK Brazil Keratin Clarifying Shampoo 300ml čistiaci šampón

momentálne nedostupné

5,79 EUR 8,93 EUR 4,83 EUR (bez DPH)

  • - 45 %

Zľava 45 %

BK Brazil Keratin Coco shampoo 500 ml hydratačný šampón s kolagénom a keratínom

momentálne nedostupné

8,49 EUR 15,29 EUR 7,08 EUR (bez DPH)

  • - 36 %

Zľava 36 %

Akcia TAHE Gold set trio +TAHE Satin lak 400ml fix 3 ZADARMO !

momentálne nedostupné

24 EUR 20 EUR (bez DPH)

  • Novinka
  • Náš TIP

Tahe OLEOPLEX SHAMPOO 500ML výživný ochranný šampón

momentálne nedostupné

11,94 EUR 9,95 EUR (bez DPH)

  • Počet na stránku:
  • 15
  • 30
  • 45

Strana 1 z 4    Celkom 51 záznamov